Scheider5Scheider

Tai ne tik lengvi ir elegantiški, bet tvirti ir patvarūs „SCHNEIDER“ firmos sulankstomi ir slenkantys vartai. Atidarymo ir uždarymo funkcijoms, pagal kliento pageidavimą, gali būti pasirinktos įvairios elektromechaninių pavarų sistemos ir įvairūs valdikliai. Vartų atidarymas rankiniu būdu atliekamas iš vidinės vartų pusės integruotu atidarymo ir fiksavimo mechanizmu su tvirta rankeną ir spyna, integruota profilyje. Kartu su mechaniniu atidarymo mechanizmu naudojama ir automatinė atidarymo pavara, specialiai sukurta ugniagesiams, ar kitoms pagalbos tarnyboms. Užtikrinamas greitas ir saugus vartų atvėrimas, kai brangi kiekviena sekundė. Vartai per spyruoklinį jėgos kaupiklį greitai atidaromi į galinę padėtį. Tai reiškia, kad vartai gali būti montuojami nuo paprastų garažų iki lėktuvų angarų. Galimas dvipusių sulankstomų slenkančių vartų maksimalus dydis – iki 15,6 m pločio ir 7 m aukščio. „SCHNEIDER“ sulankstomi slenkantys vartai rekomenduojami patalpoms su neaukšta sąrama ir tada, kai nėra galimos jokios papildomos apkrovos luboms, bei kai reikia uždaryti dideles angas. „SCHNEIDER“ sulankstomų ir slenkančių vartų gama siūlo daugybę variantų, kurie yra pritaikyti įvairioms sritims:
• Susilankstantys į abi puses vartai.
• Susilankstantys ir tuo pačiu slenkantys vartai.
• Slenkantys vartai į abi ar vieną pusę.
• Kampiniai slenkantys vartai.
„SCHNEIDER“ susilankstantys ir slenkantys vartai gaminami iš šių profilių:
• LIGHT AL601F aliuminis 60 mm storio profilis, sienelės storis 2 mm su poliuretano užpildu ar stiklo paketu.
• ROBUST AL602F aliuminis 60 mm storio profilis su sustiprinta varčios jungtimi, sienelės storis 2 mm, su poliuretano užpildu ar stiklo paketu.
• THERMO AL603F aliuminis 60 mm storio profilis su papildomu apšiltinimu, sienelės storis 2 mm, su poliuretano užpildu ar stiklo paketu.
• STRONG ST602F plieninis 60 mm storio profilis, sienelės storis 2 mm, su poliuretano užpildu ar stiklo paketu. Galimi įvairūs įstiklinimo variantai, rankinis ir automatinis valdymai, visa spalvų gama pagal RAL spalvų paletę, vartuose gali būti montuojamos praėjimo durys.

 PDF katalogas Schneider_en