Mažėjant vietos miestuose ir brangstant žemei, inžinierių ir konstruktorių komanda sukūrė protingą sprendimą- parkavimo sistemas dviem ar daugiau aukštų. Šios sistemos pritaikomos tiek individualių, tiek daugiabučių namų garažuose.
Šiuo metu galime pasiūlyti 8 skirtingas automobilių parkavimo sistemas, jos pritaikytos individualių vartotojų ir komercinių klientų poreikiams. Universalus MODULO automobilių parkų dizainas leidžia šioms sistemoms tapti neatskiriama pastato dalimi arba būti visiškai nepriklausomu atskiru bloku. Kiekviena iš mūsų sistemų gali būti išplėsta, pridedant įvairius priedus, pagerinančius komfortą ir saugumą: apsaugos kameros, parkavimo jutikliai, elektrinių automobilių įkrovimo stotys, papildoma naudojama vieta padangoms saugoti arba dviračių laikikliai.

Mūsų parkavimo sistemos iš esmės yra suskirstytos į nepriklausomas sistemas, leidžiančias bet kuriam automobiliui, kur stovi, išvažiuoti neatsižvelgiant į kitus automobilius ir priklausomas sistemas, kurios daugiausia skirtos atskiriems naudotojams, kai antrojo automobilio išvažiavimo galimybė priklauso nuo kito automobilio esančio apačioje.
Modulo automatizuotos parkavimo sistemos yra visiškai originalus sprendimas. Kruopščiai parinktos hidraulinės dalys ir pažangios elektroninės sistemos leidžia mūsų platformoms lengvai ir intuityviai veikti. Patogiai ir saugiai tiek naudotojui, tiek automobiliams, kuriems stovi stovėjimo aikštelėje.
Katalogas rusų kalba:folder_RU_web_light