Krovimo įranga

+370 686 123 18
+370 699 445 50
info@alfavartai.lt

Kokybė turi naują pavadinimą – „PROMStahl“

„PROMStahl“ – tai nauji standartai perkrovimo technologijose. Novatoriški produktai, dizainas, vokiška kokybė, individualus planavimas ir atsakingas požiūris. Garsus jungiamųjų technologijų srities ekspertas visame pasaulyje.

Nuolatinis gamybos optimizavimas, naujų technologijų ir produktų kūrimas skatina sudėtingos ir ekonomiškai efektyvios perkrovimo technikos raidą. Puikūs kokybės rezultatai pagal sertifikuotus gamybos procesus, profesionalus montavimas ir dėmesys priežiūrai – svarbiausi dalykai, pelnę gerą vardą. Kartu su tarptautiniais prekybos ir techninio aptarnavimo partneriais, „PROMStahl“ veikia pasauliniu mastu. Nuo 2010 m „PROMStahl“ plečiasi į tarptautines rinkas. „PROMStahl“ perkrovimo technikos pasijungimo sistemos yra prieinamos daugelyje šalių visame pasaulyje.

Žirkliniai keltuvai

Žirkliniai keltuvai skirti kelti kroviniams ar automobiliams nuo 100kg iki 10t, tai sudėtinga CAD suprojektuota modulinė sistema, kuri atitinka naujausius Europos standartus. Galimi nestantartiniai užsakymai.

Gauti pasiūlymą

Naudodami specialias skaičiuokles, pasiūlymą pateiksime greičiau nei per 24 val.
Mūsų produktai turi visus reikiamus dokumentus, CE/TUV sertifikatus, pasižymi savo detalių universalumu ir greitu pakeičiamumu.

Ilgalaikė garantija

Garantiją produktams suteikiame 2 metų laikotarpiui. Ilgesniam laikotarpiui – pagal susitarimą.

Patikrinta kokybė

Prisitaikome prie individualių klientų poreikių, sparčiai gaminame aukštos kokybės vartus.

Montavimas ir priežiūra

Greitą ir kokybišką montavimą atlieka apmokyti darbuotojai. Siūlome garantinę priežiūra ir patikras.

Gaukite Alfavartai pasiūlymą