Alfa vartai išsiskiria iš visų kitų vartų savo dizainu, veikimu, paprastumu ir universalumu. Alfa vartai yra patikimi ir patvarūs.

Alfa tai ne tik vartai, bet ir sprendimai. Jūsų reikalavimai ir pageidavimai visuomet yra svarbiausi projektavimo ir gamybos procese, todėl vartai pasižymi savo individualumu ir kokybe. Tai vartai orientuoti į rinkos poreikius.

 

ISO 80 mm – tai patys šilčiausi segmentiniai pakeliami vartai 

Pastatai turi atitikti vis didesnes šilumos izoliacijos charakteristikas. Reikalavimai tampa griežtesni ir ši tendencija tęsiasi. Pastato atitvaros, angų užpildai, įskaitant vartus, turi atitikti griežtesnius reikalavimus. Kaip ir segmentinių vartų ISO 40 ir ISO 60,  vartų ISO 80 segmento ertmė yra tankiai užpildoma poliuretano putomis, sukuriančiomis šilumą tarp vidinio ir išorinio vartų segmento sluoksnių. ISO 80 segmentiniai vartai naudoja tą patį dizaino principą, kaip ir ISO 40 ar ISO 60, tačiau su dar geresne šilumos izoliacija. Siūlant optimalų izoliacijos efektyvumą, kartu su U verte 0,25 W / kv. m K, ISO 80 atitinka klientų poreikius, kurie nori statyti pastatus ( ar turėti juos pastatytus ) pagal šiandienos reikalavimus. Rezultate, šie vartai idealiai tinka parduotuvių šaldymo patalpoms, šaldymo sandėliams, pramoniniams pastatams, sandėliams ir prekių paskirstymo centrams, kur energijos taupymas ir kontroliuojama aplinka yra svarbiausias kriterijus, taip pat, kai būtina užtikrinti pastovią prekių temperatūrą.

PDF katalogas lietuvių kalba iso80 Alfa LT

PDF katalogas anglų kalba 80 mm GB Alpha

Segmentiniai pakeliami vartai ISO 40 mm  – populiariausi segmentiniai vartai. Modernus mikro profilio segmentų dizainas apjungia puikias termines ir garso izoliacines savybes. Šių  vartų dizaino ir medžiagų pasirinkimas – beribis, todėl vartai gali būti konfigūruojami taip, kad atitiktų visus jūsų poreikius. ISO 40 MM vartų seriją sudaro įvairių aukščių ir pločių vartai, kurie gali turėti integruotus langus. Spalvos gali būti pasirenkamos iš RAL spalvų paletės.

 Katalogas anglų kalba Alfa_ISO40_EN

 ISO40

ISO 60 mm – išoriniai segmentiniai vartai su papildomomis izoliacinėmis ir sandarinimo savybėmis, dažniausiai naudojami tose vietose, kur yra svarbus skirtingų klimato zonų suskirstymas. Jei reikia išlaikyti gamybos patalpą arba sandėlį pastovios temperatūros, tai ISO 60 mm vartai yra tinkamiausi.  Mikro -profiliuoti plieno plokščių skydai turi puikias garsą sugeriančių ir šilumos izoliacijos savybes.

Katalogas rusų kalba ISO Ru

 Katalogas anglų kalba ISO En

Natūralios šviesos ir matomumo poreikis – ALU 40

Ten kur svarbiausia apšvietimas ir matomumas, ALU 40 mm segmentiniai vartai yra puikus pasirinkimas. ALU vartų profilį sudaro keli skyriai,  labai plačios jų panaudojimo galimybės gaminant varčias rėmus. Viskas įmanoma, būkite drąsūs ir sukurkite vartus derindami skaidrius, spalvotus, izoliacinius ar orui pralaidžius langus su aliuminio kasečių plokštėmis.

 ALU40

 

Katalogas rusų kalba ALU Ru

ALU 60 Novatoriški vartai su dar daugiau izoliacijos

ALU 60 mm segmentiniai vartai yra šiuolaikiški, inovatyvūs, kai  kalbama apie dizaino, funkcionalumo ir patogumo pasirinkimą.  ALU 60 mm segmentiniai vartai su trigubo stiklo paketais garantuoja puikias šilumą izoliuojančias, antikondensacines ir garsą sugeriančias savybes. Tai puikus sprendimas patalpoms, kuriose šviesos, matomumo ir vidaus klimato palaikymas yra esminiai reikalavimai.

 Katalogas anglų kalba ALU En

“Panorama”  40/60

Maksimalus skaidrumas, natūralus vaizdas

“Panorama” ALU vartai gaminami 40 mm arba 60 mm storio. Šie vartai yra ypatingi tuo, jog jų plokštės neturi vertikalių pertvarų, todėl pateikiamas platus panoraminis  vaizdas. Aukštos kokybės organinis stiklas yra reikiamo storio ir stiprumo, neiškraipo vaizdo ir atrodo kaip tikras stiklas. Visos šios savybės suteikia vartams erdvės ir natūralumo pojūtį ir juos padaro labai patraukliais.

 Panorama40

 

Katalogas anglų kalba Alfa_Panorama_EN

Pramoninių vartų rankinis ir automatinis valdymas

Plačiau žiūrėkite čia: alpha vartu valdymas

Alfa segmentiniai garažo vartai

Naujų tendencijų kūrėjai

Segmentiniai garažo vartai yra sudaryta iš panelių, turinčių puikias šilumos ir garso izoliacines savybes ir šiuolaikiniu panelių stilių. Savo efektyvumu ir išvaizda šie garažo vartai yra sunkiai pralenkiami rinkoje. Plačiausias panelių, panelių su langais ir spalvų  iš RAL spalvų paletės pasirinkimas. Alfa segmentiniai garažo vartai atitinka EN13241-1 serijos standarto reikalavimus. Tai aukščiausios kokybės segmentiniai vartai, puikiai tinkantys prie šiuolaikinių gyvenamųjų namų dizaino.

Garage

 

PDF katalogas anglų kalba Garage En

PDF katalogas rusų kalba GAR Ru