Braselmann susukami vartai ir žaliuzės

Meistriškumu, pramoniniais gamybos ir veiksmingais darbo metodais pažymėta Ferdinando Braselmann  įmonės sėkmė. Tai – šeimos verslas. Šiandiena geležies dirbinių pardavimo ir gamybos įmonė, kurią Ferdinandas Braselmann įkūrė 1884 m. yra dinamiška įmonė, gaminanti šalto valcavimo būdu aukštos kokybės duris, vartus ir specialius profilius. Tai vertinamas partneris, tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

1

Profilių įvairovė

Braselmann yra profilių valcavimo gamykla, turinti daugiau nei 125 metų patirtį metalo apdirbimo srityje. Įmonės specializacija – šalto valcavimo profilių gaminimas, taip pat standartinių profilių susukamiesiems vartams ir kitų sudėtingų produktų gamyba, inovacijų padalinys sukūrė specialius profilius įvairiems poreikiams. Vartai gaminami iš dvisienių (apšiltintų) ar vienasienių profilių.

2

Padedame jūsų verslui suktis

Braselmann vardas reiškia maksimalų tikslumą, kokybę ir rentabilumą šalto valcavimo profilių pasaulyje. Glaudus bendradarbiavimas tarp kliento ir gamintojo, ilgametės patirties žinios ir naujausi gamybos metodai leidžia neabejoti kokybe.

3

Kokybė kiekviename žingsnyje

Kokybės standartai, kuriuos nustatė Ferdinandas Braselmannas savo metalo dirbinių pardavimo ir gamybos įmonei 1884 metais, išliko ir šių dienų veiklos pagrindas. Šie standartai taikomi tiek gaminių kokybei, tiek gamybos metodams, tiek santykiams su klientais kokybei. Sėkmė ateina tik tiems, kurie nuolat prisideda prie kitų sėkmės. Pagal šį principą, šeimos bendrovę pavirto į įmonę, gaminančią aukštos kokybės žaliuzes ir specialiuosius profilius vartams, pelnydami nacionalinį ir tarptautinį pasitikėjimą.

9

Atidaryti ir uždaryti, atidaryti ir uždaryti, atidaryti ir uždaryti…

Geros žaliuzės turi tarnauti ilgai, nekeldamos jokių rūpesčių vartotojui. Puikaus dizaino ir tikslių profilių gamybos srityje Braselmann kompanija yra svarbus šio proceso veiksnys.

3-1

Geriausios medžiagos ilgalaikiui naudojimui

Susukamų Braselmann vartų šaltojo formavimo profiliai yra labai tvirti, patvarūs ir patrauklūs. Dizainas, kruopščiai parinktos medžiagos ir paviršiaus apdaila yra lemiamas faktorius siekiant užtikrinti stabilumą, tylumą eksploatavimo metu ir gaminio išvaizdą. Naudojame  tik aukščiausios kokybės žaliavas, pavyzdžiui, cinkuotas plieno, aliuminio arba nerūdijančio plieno lakštus, tiekiamus iš pirmaujančių šios srities gamintojų.

medz

Aukščiausia kokybė – tai mūsų standartas

Plačiame asortimente rasite viengubo ir dvigubo profilio sienelėmis susukamų vartų, skirtų pramonei ir privačiam sektoriui. Medžiagų, dizaino ir spalvų pasirinkimas leidžia daug įvairių derinių ir unikalių idėjų realizavimą.

8

Tvirčiausi viengubi susukamų vartų profiliai

Viengubų sienelių susukamų vartų profiliai yra iš cinkuoto plieno, aliuminio ir nerūdijančio plieno, padengti kliento pageidaujama spalva. Jie kasdieniniame naudojime yra tvirti ir atsparūs lenkimui. Rinkinyje yra lenkti ir tiesūs profiliai iš įvairių medžiagų irpaviršių. Plati profilių ir spalvų įvairovė leidžia susukamus vartus paversti ispūdingomis architektūrinio dizaino detalėmis.

7 4 5 6

Patogieji dvigubi susukamų vartų profiliai

Kai keliami aukšti sklandaus veikimo ir izoliacinių savybių reikalavimai, rekomenduojame dvisienius susukamų vartų profilius. Priklausomai nuo modelio, jie yra gaminami su polistireniniu putplasčio, mineralinės vatos arba poliuretano putos užpildu. Profiliai atitinka aukščiausius stabilumo, atsparumo ir saugumo reikalavimus šiuolaikiniame  gamybos procese. Jie taip pat gaminami iš įvairių medžiagų ir spalvotų paviršių.

13 10 11 12

Geras matomumas ir maksimalus saugumas

Perforuoti, su grotelėmis ar su langeliais profiliai suteikia patalpoms erdvės pojūtį, užtikriną saugumą ir leidžia išnaudoti natūralų apšvietimą. Šių profilių privalumai:
Matomumas, kai vartai uždaryti;
Geresnė ventiliacija – profilyje gali būti padarytos įvairių dydžių angos ar išpjaustymai;
Patraukli išvaizda ir aukštų saugumo reikalavimų atitikimas –  susukamų vartų panaudojimo privalumas.

14

Langas į sandėlį, perforuoti ir su langeliais profiliai

Dauguma gaminamo asortimento profilių yra perforuoti, su langelių profiliu arba tinklelio išpjovimais. Be to, jų geresnis matomumas ir vėdinimas,  suteikiamas natūralus patalpos apšvietimas. Jau sumontuoti susukamų durų įrenginiai gali būti atitinkamai modifikuojami arba iš dalies atnaujinami.

19 15 16 16 18

 

Saugumo ir elegancijos sintezė TraspaSafe

Stilinga apsauga. TranspaSafe metalo profiliai galimi šviesaus arba anoduoto aliuminio, dažyti visomis spalvomis iš RAL spalvų paletės. Braselmann siūlo TranspaSafe susukamus, aukštos kokybės detalių vartus, kurie yra apsaugoti nuo vandalizmo,  ypač tinkamus parduotuvėms ir prekybos centrams. Dideli polikarbonato stiklai atsparus smūgiams, įbrėžimams ir yra aprūpinti specialia danga nuo grafiti meno kūrėjų. Ypatingas vartų lankstymo mechanizmas apsaugo stiklus nuo pažeidimų.

21 2022

Puikiai suprojektuoti ir visiškai paruošti

Daugybė partnerių pasinaudoja mūsų patirtimi, kad išbaigtų susukamų vartų komplektus. Projektuojami ir pristatomi iš anksto surinkti vartai pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į konkrečius kliento poreikius.

25

Tobuli ir ekonomiški

Vis daugiau ir daugiau Braselmann klientų pasirenka patogiausią sprendimą. Mes tiekiame ekonomiškus, specialiai pritaikytus statyboms vartų komplektus. Visos vartų sistemos atitinka DIN EN 13241-1 serijos standartą, pagal kurį visi atliekamų bandymų rezultatai yra įforminti dokumentais.

28

Atidarymas ir uždarymas dideliu greičiu

Be standartinių sistemų, mes taip pat gaminame greitaeigius susukamus vartus su pasiekiamu vidutiniu 0,9 m/s. greičiu. Dvigubų sienelių ISO SL susukamų vartų profilis su patentuotu tvirtu / minkštu PVC karkasu pasižymi itin mažu triukšmu ir puikia šilumos izoliacija. Braselmann greitaeigiai vartai optimizuoja veikimo procesus ir sumažina šilumos nuostolius.

262427

 

PDF katalogas angliškai Broschuere_en